GARKALNE.LV

Iesniedz pieteikumu atbalstam biznesa inkubācijas programmā!

Ceturtdiena, 2020. gada 20. februāris
    

Esi biznesa idejas autors vai līdz 3 gadus jauns uzņēmums? Iesniedz projekta pieteikumu atbalstam LIAA Siguldas biznesa inkubatorā! Vēl tikai plāno kļūt par uzņēmēju? Uzzini par Ādažu novada domes jauno uzņēmēju konkursu 2020! Lai uzzinātu vairāk, piesakies uz semināru Ādažos 4. martā.

Ādažu novada dome un LIAA Siguldas Biznesa inkubators organizē semināru fiziskām personām un līdz 3 gadus jauniem uzņēmumiem 4. martā, plkst. 15.00-17.00., Ādažu Vēstures un māksas galerijā, Gaujas ielā 33A, Ādažos, kura gaitā jaunie un topošie uzņēmēji tiks informēti par LIAA Siguldas inkubatora atbalsta programmām, kurām varēs pieteikties marta un aprīļa sākumā.

Ādažu novada dome atgādina, ka Siguldā darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Siguldas Biznesa inkubators, kas piedāvā dažādas atbalsta programmas un pakalpojumus vairāku novadu, t.sk., arī Ādažu novada jaunajiem uzņēmējiem.

No 1. marta līdz 20. martam uzņēmumi – komersanti ar skaidru biznesa modeli, kas veic saimniecisko darbību ne vairāk kā 3 gadus, var iesniegt pieteikumus inkubatora atbalstam inkubācijas programmā.

Pirmsinkubācijā var pieteikties fiziskas personas vai uzņēmumi, kas vēlas pētīt un testēt savu biznesa ideju. Sešu mēnešu laikā klients meklē atbilstošāko biznesa darbības modeli, piedalās apmācībās, pēta tirgu, izstrādā biznesa plānu un saņem individuālas konsultācijas. Pieteikšanās termiņš pirmsinkubācijas programmai no 1.-15. aprīlim.

Inkubācijas atbalsta ietvaros komersantam ir iespēja saņemt ne vien konsultācijas un apmācības, bet arī 50 % līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, u.c. Šo pakalpojumu iegādi nodrošina LIAA. Inkubācijas programmā gadu vecam uzņēmumam ir iespēja pretendēt arī uz grantu pakalpojumu iegādei (ar 50 % līdzfinansējumu) līdz 10 000 EUR, kā arī, sākot no otrā inkubācijas gada, ir pieejami granti aprīkojuma iegādei līdz 5 000 EUR. Šos pakalpojumus sākotnēji 100 % apmērā apmaksā uzņēmējs. Programma pieejama reģistrētiem uzņēmumiem, kas nav vecāki par trīs gadiem, un tā ilgst līdz četriem gadiem, kamēr uzņēmums ir sasniedzis inkubācijas mērķus.

Gan pirmsinkubācijas, gan inkubācijas klienti var izmantot iespēju strādāt koprades birojā.

Pieteikuma kārtība un iestāšanās veidlapa pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām pieejama tiešsaistē, bet individuālas konsultācijas – zvanot uz t. 62400903 vai sūtos jautājumus uz e-pastu sigulda@liaa.gov.lv.

Seminārā vienlaikus plānots sniegt īsu informāciju par topošajiem Ādažu novada uzņēmējiem plānoto uzņēmēju 2020. gada konkursu, kuru plānots īstenot ar domes līdzfinansējumu 4000 eiro apmērā. Konkursu plānots izsludināt aprīlī.

Vēršam uzmanību, ka uz 4. marta semināru ir obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Lūdzam apstiprināt savu dalību seminārā līdz 2. martam, sūtot informāciju uz e-pastu inita.henilane@adazi.lv.

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


Beramās kravas
Melnzemi, tīrumzemi, oļi, šķembas, smi...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet