Garkalne GARKALNE.LV

Koncerts "Pieci elementi"

Piektdiena, 2020. gada 9. oktobris
K/c "Berģi" plkst. 18.00 un plkst. 20.30
Ievērojot valstī noteikto distancēšanos,
plkst. 18.00 koncerts biļešu īpašniekiem ar PĀRA skaitļa rindu numuriem (2, 4, 6, 8, 10, 12)
plkst. 20.30 koncerts biļešu īpašniekiem ar NEPĀRA skaitļa rindu numuriem (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13)

PIRKT BIĻETES


Čellu trio "Melo-M" sadarbībā ar plaši pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni izveidojis jaunu un muzikāli daudzveidīgu koncertprogrammu "Pieci elementi", piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes izpildījumā.

Koncertprogrammas nosaukums "Pieci elementi" nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan kino mūzika un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.

Tāpat koncertos kā pieci elementi uz skatuves darbojas pieci mūziķi – "Melo-M" čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.

Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – solistes un "Melo-M" sadarbībā iestudēts skaņdarbs "Dīvas deja", kas plašāk pazīstams no filmas "Piektais elements" un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.

Tāpat repertuāra klāstā ir gan laikmetīgi Billijas Eilišas un Adeles skaņdarbi, gan populārās mūzikas klasika – grupas "Queen" dziesma "Who Wants To Live Forever", gan roka himna "Smoke On The Water", Enijas Lenoksas, savulaik dziedātā "Sweet Dreams", kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas "Burvju flauta" un daudzi citi skaņdarbi.

GODA NOVADNIEKS 2020

Piesakiet viņu šeit.

DRĪZUMĀ

RUDENS DARBI

Lapkritis Garkalnes novadā
Lielgabarīta atkritumu talka

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Tulkošanas Pakalpojumi Novadniekiem

Elektriķis Garkalnē 24/7

Edgars

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet