Garkalne GARKALNE.LV

Par SIA “Garkalnes ūdens” apstiprināto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu

Piektdiena, 2019. gada 12. aprīlis
    

Garkalnes novada dome 2019. gada 26. marta sēdē apstiprināja SIA “Garkalnes ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus, kas stāsies spēkā 2019. gada 1. maijā un attieksies uz Garkalnes novada teritorijām, kur ūdenssaimniecības pakalpojumus sniedz SIA “Garkalnes ūdens”, tas ir Garkalnes novada Bukulti, Priedkalne un Baltezers.

Iepriekšējie tarifi bija apstiprināti 2013. gadā. Kopš 2013. gada ir izbūvēta moderna infrastruktūra, kas nodrošina ievērojamus apkārtējās vides uzlabojumus. Savāktie notekūdeņi tiek nodoti SIA “Rīgas ūdens”, kas kopš 2013. gada savu tarifu ir paaugstinājis par 45%. Ievērojams daudzums ūdens arī tiek saņemts no SIA “Rīgas ūdens” un tarifs kopš 2013. gada ir palielinājies par 65%. Jaunizbūvētajā kanalizācijas tīklā darbojas 25 kanalizācijas sūkņu stacijas, kuru darbības nepārtrauktību nodrošinošā elektroenerģija, kopš 2013. gada ir kļuvusi ievērojami dārgāka. Būtiski ir pieauguši arī citu izmaksu izcenojumi (materiāli, degviela utt.).

Ņemot vērā iepriekš minēto ražošanas izmaksu pieaugumu, izmantojot ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku, SIA “Garkalnes ūdens” ir veicis ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķinu un Garkalnes novada dome ir apstiprinājusi SIA “Garkalnes ūdens” izstrādātos ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus:
- Ūdensapgādes pakalpojumu tarifs 1,33 EUR/m³ + PVN 21%;
- Kanalizācijas pakalpojumu tarifs 2,01 EUR/m³ + PVN 21%.

SIA “Garkalnes ūdens”

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

Sekretāre
Apkopējs
Dežurants
Sētnieks

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Telpu remonts

SIA J&R grupa

SIA Brīvā Austras skola

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet