Garkalne GARKALNE.LV

Lielā Talka notiks 27. aprīlī

Trešdiena, 2019. gada 20. marts
    

Šogad Lielā Talka notiks 27. aprīlī un tajā aicinām cilvēkus ne tikai vākt atkritumus, bet arī tos vācot šķirot. Tas tiks darīts, lai veicinātu izpratni par plastmasas piesārņojumu, tās kaitīgo ietekmi uz vidi un izpratni par plastmasu, kā videi bīstamu atkritumu, kas rada augsnes piesārņojumu un siltuma akumulāciju augsnē un ūdeņos. Iedzīvotāji tiek aicināti talkā šķirot, atdalot plastmasu no citiem atkritumiem. Tāpēc talku vietām tiks piešķirti zilas un baltas krāsas maisi. Zilie paredzēti plastmasai, baltie citiem atkritumiem. Centīsimies kopīgiem spēkiem skaidrot šo aktivitāti un paralēli tas palīdzēs saprast, cik dabā ir plastmasas atkritumu. Aicinu iedzīvotājus aktīvi iesaistīties interaktīvajā piesārņoto vietu reģistrēšanas kartē www.talkas.lv sadaļā “Kartes", kas tiks atvērta līdz ar sniega nokušanu. Talkas vietu reģistrācija www.talkas.lv sāksies, kā ierasts, mēnesi pirms talkas, šogad ar 27. martu.

Aicinu visus Garkalnes novada iedzīvotājus aktīvi piedalīties sava novada uzkopšanā un informēt par Jūsu organizētajām talkas vietām. To Jūs varat izdarīt sūtot informāciju uz e-pastu: juris.silovs@garkalne.lv, jelena.toca@garkalne.lv.

Talkas dienā SMS ar talkotāju daudzumu talkas vietā, kā arī ja ir interesanti atradumi vai notikumi, droši var sūtīt uz 26422673.

Visus talku vietu organizatorus gaidīsim 23.04.2015. pl. 18.00 Garkalnes novada domes Mazajā zālē uz tikšanos organizatorisko jautājumu risināšanai. Kā ierasts, arī šogad talciniekus sagaida siltas uzkodas.

Juris Silovs, GNSC vadītājs

Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Zāles pļaušana

Ādažu Čipsi

Valdis

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet