Garkalne GARKALNE.LV

SK UPESCIEMS jaunie futbolisti gūst pieredzi turnīros

Trešdiena, 2018. gada 14. februāris
    


SK UPESCIEMS jaunie futbolisti ar labām sekmēm piedalās dažādos futbola turnīros. Puiši ar azartu spēlē futbolu un cienīgi pārstāv SK Upesciems krāsas Salaspils kausā, turnīrā Rīgā “Spēlē savam priekam”, startējam arī Latvijas jaunatnes Vidzemes zonas telpu futbola čempionātā divas vecuma grupās. Lai visi bērni varētu spēlēt futbolu, startēt sacensībās, esam izveidojuši divas komandas divās vecuma grupās. Tādējādi iegūstam vērtīgo spēļu praksi un varam izvērtēt treniņos paveikto. Mums treniņi ir intensīvi un ar atbildību organizēti, lai veidotos izpratne un konkurētspēja. Prieks ka par mums izrāda interesi jauni dalībnieki.

SK UPESCIEMS nodarbības notiek vienā vietā – BMM pamatskolas sporta zālē, vasarā Upesciema stadionā uz dabīgās zāles laukuma. Esam lepni un ar atbildību pārstāvam Upesciemu un Garkalnes novadu futbolā.

Atgādinām ka SK UPESCIEMS iesācēju grupas dalībnieki šogad sper savus pirmos soļus futbolā. Nodarbībās bērni tiek iepazīstināti ar futbolu caur vispusīgām fiziskām aktivitātēm, rotaļām un spēlēm, sekmējot kustību prieku, daudzpusību turpmākajās gaitās gan futbola laukumā, gan ikdienā.

Sagatavošanas grupā trenējas bērni, kuri jau ir iekrājuši nelielu pieredzi un arī tie kuri nesen pievienojušies futbola nodarbībām. Treneri sekmē bērnu pielāgošanos jau zināmām prasībām futbola laukumā, lai spētu startēt pirmajos turnīros un sekmīgi darbotos organizētās nodarbībās. Futbola programmas ir licencētas.

Gadu mijā patīkamu pārsteigumu piedzīvoja SK UPESCIEMS futbolisti. Saņēmām jaunu inventāru, kas ļauj mums pilnveidot treniņprocecu. Vecāku, puišu un treneru vārdā, gribam izteikt pateicību par sagādāto prieku jaunajiem futbolistiem LIONS klubam, GHETTO GAMES, Voldemāra Freivalda k-am un deputātam Alvim Zīriņam!

Mēs turpinām attīstīt futbola tradīcijas Upesciemā un Garkalnes novadā, nodrošinot apmācību futbolā apkārtnes bērniem.

Informācija par mums šeit.

SK UPESCIEMS treneris
Gatis Zankovskis


Visas ziņas

VAKANCES

PII vadītāja vietnieks
Skolotāja palīgs
"Čiekuriņš" meklē darbiniekus
Berģu skola aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI 38eur/m.

Iegādāšos īpašumu

Beramās kravas

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet