Kļūsti par www.brivpratigie.lv administratoru savā reģionā
 Piektdiena, 2017. gada 7. aprīlis • 1250
    

Kļūsti par Brīvprātīgā darba informācijas sistēmas satura administratoru Garkalnes novadā! Mēs aicinām Tevi kļūt par mūsu mājas lapas www.brivpratigie.lv satura administratoru Garkalnes novadā, lai mēs visi kopīgi Latvijas sabiedrībai nodrošinātu gan iespēju pieteikties brīvprātīgajam darbam, gan piedāvāt iespēju darboties brīvprātīgi, visos Latvijas reģionos.

No 2016. gada 1.janvāra spēkā ir stājies Brīvprātīgā darba likums. Likuma mērķis ir sekmēt brīvprātīgo darbu un veicināt sabiedrības līdzdalību brīvprātīgajā darbā. Mājas lapa kalpos kā interneta vides palīgrīks visiem brīvprātīgajā darbā iesaistītajiem. Vēlamies atrast sadarbības partnerus (informācijas sistēmas (www.brivpratigie.lv) satura administratorus), kuri savos reģionos ir gatavi kļūt par mājas lapas administratoriem.

Aicinām pieteikties tās pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas, kuru darbība atbilst likumiem "Par pašvaldībām", "Biedrību un nodibinājumu likums", "Brīvprātīgā darba likums" un statūtos ir noteikta Brīvprātīgā darba nodrošināšana, sekmēšana vai organizēšana, vai Sadarbības partnerim ir pieredze Brīvprātīgā darba sekmēšanas, nodrošināšanas vai organizēšanas jomā.

Ja esi ieinteresēts, sazinies ar mums un mēs Tevi iepazīstināsim ar izstrādāto mājas lapu www.brivpratigie.lv un tās administrēšanas procesu, pārrunāsim sadarbības līgumu un iespējamo sadarbības modeli, kā arī turpmākās darbības tās veidošanai.

Iepazīsties – www.brivpratigie.lv.

Garkalnes Ziņas

plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts