Lielā talka 22. aprīlī
 Trešdiena, 2017. gada 29. marts • 1997
    

Saistībā ar Lielo talku 22. aprīlī Garkalnes novada Dome informē, ka talkas laikā savāktos atkritumus "Garkalnes komunālserviss" izved no pieteiktām atkritumu savākšanas vietām. Atkritumu savākšanas vietas var pieteikt ar epastu starpniecību vai zvanot:

Juris Silovs 6780 0930
Jeļena Toca 6780 0920 .

Kā parasti, pavasaris sākās ar Lielo Talku Latvijā un Latvijas “zaļākajā” novadā – Garkalnē. Pasākuma ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. Projekta mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē – dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Aicinu visus Garkalnes novada iedzīvotājus aktīvi piedalīties sava Novada uzkopšanā un informēt par Jūsu organizētajām talkas vietām. To Jūs varat izdarīt reģistrējoties www.talkas.lv, vai arī sūtot informāciju uz e-pastu: , .

Visus talku vietu organizatorus gaidīsim 18. aprīlī plkst. 18:00 Garkalnes novada Domes “Mazajā” zālē uz tikšanos organizatorisko jautājumu apspriešanai. Kā ierasts, arī šogad talciniekus sagaida siltas uzkodas.

Talku atbildīgie aicināti sūtīt īsziņas uz numuru 26909714 par talcinieku skaitu, interesantajiem atradumiem, savākto atkritumu daudzumu, sūtīt sveicienus talkotājiem citos novados, kā arī citas interesantas ziņas.

Juris Silovs

Garkalnes Ziņas

Uz sākumu
Kontakti
Pasākumu plāns
Teritorijas plānojums
Būvvalde
Domes lēmumi
Saistošie dokumenti
Publiskie iepirkumi
Iesniegumi un veidlapas
Garkalnes Novada Vēstis
Foto galerija
Garkalnes Televīzija
Sludinājumi

eparaksts

Drīzumā

Piektdiena, 27. aprīlis
Ropažu un Garkalnes pārnovadu uzņēmēju diena “GaRo_ZA”
Piektdiena, 27. aprīlis
Izrāde "Viņš ir pliks"
Ceturtdiena, 3. maijs
Koncertprogramma "Mūsu gadsimta soļi"

youtube facebook twitter

Garkalnes Novada Vēstis
Garkalnes Ziņas
Garkalnes Televīzija
Vulfas kundze
Juglas patversme
knab
nva
Brīvprātīgo darbs
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts
plakāts