Garkalne GARKALNE.LV

Paziņojums par detālplānojuma projekta publisko apspriešanu Sunīšu ciemā

Otrdiena, 2016. gada 8. novembris
    


(detālplānojuma „Līčupes”, „Glūdas” teritorija atrodas starp Lielo Juglu un Mārtiņrožu ielu)

Garkalnes novada Dome 2016. gada 25. oktobra sēdē pieņēma lēmumu par detālplānojuma projekta “Līčupes”, “Glūdas” grozījumu projekta nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai (protokols Nr.12, 2.§). Detālplānojuma “Līčupes”, “Glūdas” grozījumos ir precizēti detālplānojuma teritorijas izmantošanas un apbūves nosacījumi: jaunveidojamas zemes vienības minimālā platība, ielas minimālā fronte, apbūves maksimālais blīvums, būvlaides, apbūves līnijas, aizsargjosla un tauvas josla dīķim un aizsargjosla Lielajai Juglai. Ūdensobjektu aizsargjoslas precizētas ievērojot to, ka detālplānojuma teritorija atrodas ciemā. Grozījumi paredz arī divu zemes vienību Upesgrīvas ielā 7 un Upesgrīvas ielā 21 sadali katru divās daļās.

Detālplānojuma grozījumu projekta publiskās apspriešanas laiks noteikts no 2016. gada 9. novembra līdz 2016. gada 1. decembrim. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2016. gada 21. novembrī plkst. 18:00, Kultūras centra Berģi” mazajā zālē, Brīvības gatvē 455, Rīgā.

Publiskās apspriešanas laikā ar detālplānojuma materiāliem varēs iepazīties Garkalnes novada Domes mājas lapā http://www.garkalne.lv, valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv un uz ziņojuma dēļa Domes ēkas otrajā stāvā. Ar detālplānojuma projektu iespējams iepazīties Garkalnes novada Domes būvvaldē pirmdienās no plkst. 11:00 līdz 13:00 un no plkst.14:00 līdz 19:00 un ceturtdienās no plkst. 9:00 līdz 13:00 un no plkst. 14:00 līdz 17:00 (adrese: Brīvības gatve 455, Rīga).

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus detālplānojuma izstrādei jāiesniedz (vai nosūtot pa pastu) Garkalnes novada Domei (adrese: Brīvības gatve 455, Rīga, LV1024) līdz 2016. gada 1. decembrim.

Detālplānojumu izstrādā SIA „Rīgas mērniecības birojs”. Informācijai tālrunis būvvaldē 67800915.

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

VAKANCES

PII "Čiekuriņš" aicina darbā
PII "Skudriņas" aicina darbā

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

DISKUSIJA PAR REFORMU

Diskusija par ATR

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Apsardzes sertifikāta kursi

Apsardzes sertifikāta kursi

JAUNS TĒRAUDA APKURES KATLS AR DŪMVADA IZVADU NO AUGŠAS.435eur.

AFIŠAS

plakāts
plakāts
plakāts

Visas afišas

Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet